Kontakty


Sídlo společnosti:

JORK, spol. s r.o.
K Třebonicům 100/34
155 00, Praha 5
E-mail: praha@jork.cz
Otevírací doba: PO-PÁ 8-16

IČO: 40763617
DIČ: CZ40763617
Spisová značka: C 2664 vedená u Městského soudu v Praze
praha.jpg


Pobočka v Brně:

JORK, spol. s r.o.
Kroupova 42
625 00, Brno 25
E-mail: brno@jork.cz
Otevírací doba: PO-PÁ 8-16
brno.jpg
Jednatel společnosti:


Jednatel společnostiEkonomické oddělení
Josef KadlečíkHana Kadlečíková
Tel.: +420-251625657
Fax: +420-251625653
E-mail: kadlecik@jork.cz
Tel.: +420-251626646
Fax: +420-251625653
Mobil: +420-602620155
E-mail: kadlecia@jork.cz


Obchodní oddělení Praha
E-mail pro objednávky a poptávky: obchodni@jork.cz
   
Helena LapkováMiloslava HruškováIvana Bűrgerová
Tel.: +420-251625440
Fax: +420-251625619
Mobil: +420-602877260
E-mail: lapkova@jork.cz
Tel.: +420-251626660
Fax: +420-251625619
Mobil: +420-607720405
E-mail: hruskova@jork.cz
Tel.: +420-251625444
Fax: +420-251625619
E-mail: burgerova@jork.cz


Obchodní oddělení Brno
E-mail pro objednávky a poptávky: brno@jork.cz
 
Jitka Němcová
Tel.: +420-547353962
Fax: +420-533424286
Mobil: +420-602439915
E-mail: nemcova@jork.cz


Technické poradenství PrahaTechnické poradenství Brno
 Jiří Machala Martin Konečný
Tel.: +420-251626666
Fax: +420-251625619
Mobil: +420-602268103
E-mail: machala@jork.cz
Tel.: +420-547223633
Fax: +420-533424286
Mobil: +420-606715915
E-mail: konecny@jork.cz


Logistika, IT/IS
Roman Beneš
Tel.: +420-226258390
Fax: +420-251625619
Mobil: +420-602262148
E-mail: benes@jork.cz


Sklad PrahaSklad Brno
Ludvík KubátMartin Pipal
Tel.: +420-251625658
Fax: +420-251625619
E-mail: kubat@jork.cz
Tel.: +420-547223632
Fax: +420-533424286
E-mail: pipal@jork.cz


Regionální zastoupení

Praha a střední ČechyPraha a střední Čechy
Jiří HykešJan Koudela
Tel.: +420-251626666
Fax: +420-251625619
Mobil: +420-602439912
E-mail: hykes@jork.cz
Tel.: +420-251625654
Fax: +420-251625619
Mobil: +420-602439917
E-mail: koudela@jork.cz


Jižní a západní ČechyVýchodní Čechy
Vladimír Tůma
Tomáš Carda
Tel.: +420-251626666
Fax: +420-251625619
Mobil: +420-606069091
E-mail: tuma@jork.cz
Tel.: +420-251626666
Fax: +420-251625619
Mobil: +420-602439882
E-mail: carda@jork.cz


Severní ČechyBrno a jižní Morava
Jiří Machala
Petr Boháč
Tel.: +420-251626666
Fax: +420-251625619
Mobil: +420-602268103
E-mail: machala@jork.cz
Tel.: +420-547219792
Fax: +420-533424286
Mobil: +420-602439918
E-mail: bohac@jork.cz


Střední Morava
Severní Morava
Ing. Igor Bazjuk
Ing. Jiří Heller
Tel.: +420-547353962
Fax: +420-533424286
Mobil: +420-602439919
E-mail: bazjuk@jork.cz
Tel.: +420-596741783
Fax: +420-596741783
Mobil: +420-602439883
E-mail: heller@jork.cz




Najít na stránkách JORK, spol. s r.o.

RSS kanály

Novinky mohou být odebírány pomocí těchto RSS kanálů.
rss1.0
rss2.0
rdf