O firmě


Společnost JORK, spol. s r.o., byla založena v r.1991 a patří mezi přední dodavatele přístrojů nn na českém trhu. Od svého založení do současnosti jsou základy firmy postaveny na kvalitě, spolehlivosti, životnosti a garancích pro celý nabídkový sortiment. Rozvoj firmy se opírá o vlastní kvalifikovaný personál, který svým osobním přístupem k zákazníkům, obchodním partnerům a kooperujícím firmám vytváří předpoklady pro úspěchy v obchodní činnosti.
Zákaznický servis ve svém záběru obsahuje technické poradenství, podporu projekčních prací, instalační konzultace včetně využití databází výrobních závodů a dodavatelských firem. Zavádění nových výrobků a technologií na český trh není zaměřeno pouze do oblasti obchodu. Část finančních prostředků je pravidelně investována do podpory školství od učilišť až po vysoké školy. Na rozvoj školství a nových generací třetího tisíciletí jsou zaměřeny vzdělávací programy zpracované techniky koncernu Siemens AG.
V současné době lze úroveň firmy vyjádřit nabídkou prodeje od běžné elektrotechnické součástky až po kompletní dodávku na klíč včetně projektu a výchozích revizí.
Zázemí firmy tvoří vlastní administrativní budovy včetně skladových hospodářství v Praze a Brně. Tento základní systém je doplněn o regionální zástupce, kteří svojí přítomností v dané oblasti tvoří spojovací článek mezi zákazníkem a firmou.
Současná nabídka zahrnuje nn přístroje, řídící systémy, motory, softstartéry a frekvenční měniče z výrobního programu Siemens AG a doprovodné programy firem Rose Elektrotechnik GmbH, Hummel GmbH, Cembre SpA, Tyco Connectivity GmbH, Formzeug GmbH a Pepperl+Fuchs.
Všichni dodavatelé firmy JORK jsou nositeli certifikátů ISO 9001, 9002 a EN ISO 14001. Nabízené produkty mají schvalovací protokoly národních a nadnárodních zkušeben:UL, CSA, VDE, SEV, BV, GL, LR, KEMA, NV, SETI, NEMKO, DEMKO, SEMKO, NKK a UdSSR, EZU a Radvanice.
Firma JORK provedla a ukončila preaudit pro ISO 9002 pod kontrolou Inspekty Praha.

V současné době má firma JORK s.r.o. 1100 aktivních zákazníků. Z tohoto počtu 46 firem spolupracuje jako distributorské subjekty a 168 firem na smluvní bázi o dodávkách komponent a přístrojů.

Seznam referencí a podílu na investičních akcích většího rozsahu je jako samostatná příloha profilu firmy.

Najít na stránkách JORK, spol. s r.o.

RSS kanály

Novinky mohou být odebírány pomocí těchto RSS kanálů.
rss1.0
rss2.0
rdf