Akce LOGO!8 – Hello World Tour míří k nám!

Roadshow představující nový logický modul LOGO!8 od společnosti Siemens proběhne i u nás.
Logické moduly LOGO! od společnosti Siemens byly vždy synonymem snadného ovládání, mnohostranného využití a vstupní bránou do oblasti automatizačních technologií. Nyní přichází na trh nová řada s označením: LOGO! 8. Nové LOGO! 8 představuje po stránce hardwaru i softwaru celou řadu novinek, které značně rozšiřují možnosti využití při zachování jednoduchého programování a podpory češtiny.

Prezentace inovací na cestách
LOGO! 8 Hello World Tour umožňuje zákazníkům společnosti Siemens seznámit se s výhodami tohoto nového modulu v plně vybaveném prezentačním LOGO! Trucku. LOGO! 8 Roadshow proběhne ve 12 evropských zemích u vybraných prodejců a distributorů.
Prezentační kamion v rámci této akce zastaví také u nás.
25.2.2015 - Brno
26.2.2015 - Hradec Králové
27.2.2015 - Praha

Kvalitní program
V prezentačním LOGO! Trucku bude pro návštěvníky připraven kvalitní program. V rámci prezentace Vám budou představeny všechny novinky a způsoby využití logického modulu LOGO! 8 na živých aplikačních stěnách, které budou součástí LOGO! trucku. K dispozici budou aplikace z automatizace procesů a budov, které si účastníci můžou živě vyzkoušet na připravených příkladech.


Uvedení nového logického modulu LOGO!8 na trh doprovází společnost Siemens roadshow s názvem „Hello World Tour“. Prezentační kamion v rámci této akce zastaví také u nás.


Tento kamion má co nabídnout: Na třímetrové aplikační stěně probíhá názorná prezentace různých způsobů využití modulu LOGO!8 pro automatizaci procesů v průmyslu a budov.

Pátek 16. leden 2015 - 00:00:00 Publikoval: Romano

Najít na stránkách JORK, spol. s r.o.

RSS kanály

Novinky mohou být odebírány pomocí těchto RSS kanálů.
rss1.0
rss2.0
rdf