Nová generace bateriového nářadí od fy CEMBRE

Řadu let využívala firma CEMBRE jako základní jednotku pro své bateriové nářadí tělo B 50, později modifikované na B 51.
Vývoj v konstrukci dospěl do současné podoby, a původní řada B 50/51 je nahrazena novým tělem, které nese typové označení B 500/B 135.
Nová generace bateriového nářadí je vybavena bateriemi Li-Ion 18V 4,0Ah. Tyto baterie poskytují vyšší výkon a umožňují vyšší počet zalisování. Dvourychlostní hydraulický systém zvyšuje efektivitu práce a přispívá ke snížení spotřeby kapacity baterií.
Nářadí je vybaveno snímačem tlaku pro kontrolu procesu lisování a bezpečnostním tlakovým ventilem.
OLED displej zobrazuje informace jako kapacita baterie, tlak při lisování, počet pracovních cyklů a zbývající počet cyklů do pravidelného servisu nářadí.
Parametry provedených pracovních cyklů jsou uloženy v paměti nářadí, a pomocí USB kabelu mohou být přeneseny do počítače.
Nová konstrukce nářadí se vyznačuje nízkou hmotností, propracovanou ergonomií, sníženou provozní hlučností a LED osvětlením pracovního prostoru.
Všechny tyto úpravy zvýšily komfort a manipulaci s nářadím při práci.
Standardní dodávka nářadí obsahuje: transportní kufr, vlastní nářadí s baterií + 1 náhradní, nabíječ a závěsný popruh pro transport v pracovní zóně.
Čelisti nejsou součástí standardní dodávky – volitelné vybavení na přání zákazníka.

Pátek 21. listopad 2014 - 22:33:59 Publikoval: Romano

Najít na stránkách JORK, spol. s r.o.

RSS kanály

Novinky mohou být odebírány pomocí těchto RSS kanálů.
rss1.0
rss2.0
rdf